Gminne Zawody Sportowe w Tenisa Stołowego

• autor: atomeks3, 2013-10-18 12:48

18 października 2013 w Tenczynie odbyły się Gminne Zawody sportowe w Tenisa Stołowego Dziewcząt oraz Chłopców. W pierwszych swoich meczach nasi chłopcy oraz dziewczęta zmierzyli się z uczniami Szkoły Podstawowej w Lubniu. Te mecze okazały się kluczowe dla całego turnieju, bowiem zadecydowały o pierwszym miejscu. Chłopcy po zaciętym pojedynku przegrali mecz w stosunku 3:1, dziewczęta przegrały 3:0. W kolejnych meczach nasze dwie drużyny odniosły same zwycięstwa nad drużynami z Krzeczowa oraz Skomielnej Białej. Szkoła Podstawowa z Lubnia również powygrywała swoje spotkania z pozostałymi rywalami i zajęła pierwsze miejsce w całym turnieju. Nam przypadło miejsce drugie, zarówno w kategorii chłopców, jak i dziewcząt. Dziewczyny oraz chłopcy z Krzeczowa znaleźli się na identycznych trzecich miejscach, a uczniowie ze Skomielnej Białej na miejscach czwartych.