Powiatowe Zawody Sportowe w Piłkę Nożną Dziewcząt

• autor: atomeks3, 2013-10-08 14:17

08 października 2013 w Wiśniowej odbyły się Powiatowe Zawody Sportowe w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt. Na tych zawodach pojawiło się siedem najlepszych zespołów dziewczęcych z terenu powiatu myślenickiego: SP Zasań, SP Gruszów, SP Wiśniowa, SP Krzczonów, SP Dobczyce, SP Zakliczyn, SP Tenczyn. Po losowaniu, znaleźliśmy się w grupie z SP Wiśniowa, SP Zasań oraz SP Gruszów. W pierwszym meczu, po dwóch pechowo straconych bramkach nasze dziewczęta przegrały spotkanie 0:2 z SP Wiśniowa. Drugi mecz zakończył się zwycięstwem naszych dziewczyn 2:1 z SP Gruszów. Ostatnie nasze  spotkanie w grupie, to mecz z faworytem całego turnieju SP Zasań. Niestety dla nas rywalki okazały się lepsze, pokonały nas 0:4. Tym sposobem zajęliśmy trzecie miejsce w grupie i zakończyliśmy udział w całym turnieju. Podziękowania dla dziewczyn za walkę i sportową postawę na boisku.

Skład: Leksander Oliwia, Łabuz Klaudia, Michalak Paulina, Szczepaniec Maria, Łabuz Wiktoria, Druzgała Anna, Stępniowska Paulina, Pustelnik Magdalena, Matlak Mariola, Mucha Marlena, Antosz Iwona.