UWAGA - Mecz Trampkarzy z Orłem Myslenice.

• autor: atomeks3, 2013-10-04 17:10

Uwaga ! Jest zmiana godziny i miejsca rozegrania meczu z Orłem Myślenice. Mecz rozegramy w poniedziałek 07.10.2013 o godz. 14.30 w Myślenicach. Nie będziemy też grać na boisku Orła Myślenice, tylko na sztucznej murawie na Zarabiu. W związku z tym faktem, musimy wyjechać już o godz 13.40. Jeżeli ktoś musi zwolnic się z lekcji - to przypominam, że zwolnienia piszą rodzice. Jeżeli ktoś, nie będzie mógł pojechać, ma obowiązek mnie powiadomić.

Skład: Druzgała Wojtek, Matlak Bartłomiej, Matlak Grzegorz, Mięsowski Kacper, Mucha Adrian, Druzgała Filip, Jamróz Jan, Kosowski Bartek, Pustelnik Kacper, Rapacz Rafał, Kluska Łukasz, Spórna Mateusz, Wójcik Jakub, Polaniak Krzysztof, Matlak Mateusz, Wójcik Tomasz.