Gminne Zawody Sportowe w Piłkę Nożną Halową.

• autor: atomeks3, 2013-10-03 12:30

03 października 2013 w Skomielnej Białej odbyły się Gminne Zawody Sportowe w Piłce Nożnej Halowej Chłopców. Do rywalizacji na tych zawodach przystąpiły wszystkie szkoły z terenu naszej gminy: SP Skomielna Biała, SP Lubień, SP Krzeczów oraz SP Tenczyn. W pierwszym meczu turnieju nasi chłopcy zmierzyli się z gospodarzem turnieju SP Skomielna Biała. Rywale okazali się lepsi i zasłużenie wygrali 3:1. W drugim meczu nasza drużyna wygrała z SP Krzeczów, po dogrywce 4:2. W trzecim meczu po dobrej grze, która była przeplatana katastrofalnymi błędami indywidualnymi przegraliśmy z SP Lubień 1:3. Ogólnie, cały turniej był bardzo wyrównany, każdy z każdym mógł wygrać. My niestety zajęliśmy czwarte miejsce, a wygrała SP Krzeczów, z którą w meczu grupowym wygraliśmy na tym turnieju. Taki to był dziwny turniej.

Skład: Kluska Łukasz, Spórna Mateusz, Wójcik Jakub, Kurek Jakub, Matlak Mateusz, Karpierz Paweł, Mucha Patryk, Blecharczyk Kacper, Leksander Krzysztof, Żernowski Piotr, Karpierz Mateusz.