UKS Topór Tenczyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Sport Szkołą Życia.

 

------RESPECT------

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 61, wczoraj: 186
ogółem: 540 990

statystyki szczegółowe

FACEBOOK

 

 

 

 

Aktualności

Wygrana Dziewcząt.

  • autor: atomeks3, 2013-10-01 12:38

01 października 2013 w Skomielnej Białej odbyły się Gminne Zawody Sportowe w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt. Do rywalizacji na tych zawodach przystąpiły trzy szkoły z terenu naszej gminy: SP Skomielna Biała, SP Lubień oraz SP Tenczyn. W pierwszym meczu turnieju nasze dziewczęta pokonały swe rówieśniczki z Lubnia 4:0. W drugim spotkaniu przyszło nam zmierzyć się z gospodarzem turnieju SP Skomielna Biała. Nasze dziewczęta wygrały to spotkanie 4:2 i zapewniły sobie pierwsze miejsce w całym turnieju. Najbardziej emocjonującym na całym turnieju okazało się spotkanie o drugie miejsce, w którym grały ze sobą SP Lubień z SP Skomielna Biała. W regulaminowym czasie padł wynik remisowy 4:4. Dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia, o wygranej zadecydowały rzuty karne. W tym elemencie piłkarskiej gry lepsze okazały się dziewczęta z Lubnia i to one zajęły drugie miejsce w całym turnieju.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Teczynie zajęły pierwsze miejsce w Gminnych Zawodach Sportowych w Piłce Nożnej Halowej i uzyskały awans do zawodów na szczeblu powiatowym. Gratulacje dla zespołu.

Skład: Leksander Oliwia, Łabuz Klaudia, Michalak Paulina, Szczepaniec Maria, Łabuz Wiktoria, Druzgała Anna, Stępniowska Paulina, Pustelnik Magdalena, Matlak Mariola, Mucha Marlena.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [147]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

PRZYJACIELE KLUBU

 

 

 

 

 

 

Reklama

Sport.pl