Pogoda.

• autor: atomeks3, 2013-09-30 18:32

Mamy już jesień, temperatura powietrza znacznie już spadła. Chciałbym przypomnieć, że na treningi warto zawsze zabrać bluzę dresową i ewentualnie spodnie dresowe. A gdy pojawia się mały deszcz warto mieć przy sobie kurtkę typu ortalion, która nie chłonie wody i stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

Odpowiedni ubiór w tym okresie powinien nas ochronić przed zimnem oraz przed zachorowaniem. Należy pamiętać, że to wszystko jest dla waszego zdrowia, a jeśli się rozchorujemy przez tydzień lub dłużej przestaniemy uczestniczyć w treningach i meczach, nie pójdziemy do szkoły.

Aktualnie jesteśmy w połowie rundy jesiennej. Ostatni mecz Trampkarzy jest 28 października, a Orlików 02 listopada. Cały miesiąc grania, a cieplej raczej nie będzie.

Polecam do przeczytania dział: Szkółka Piłkarska / Jak się ubierać?