Gminne Zawody Sportowe w Piłkę Nożną Halową.

• autor: atomeks3, 2013-09-27 18:18

We wtorek 01.10.2013 w Skomielnej Białej odbędą się Gminne Zawody Sportowe w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt. Wyjazd jest o godz. 8.20. (zwalniamy się po lekcji nr. 1).

Skład: Leksander Oliwia, Łabuz Klaudia, Michalak Paulina, Szczepaniec Maria, Łabuz Wiktoria, Druzgała Anna, Burtan Małgorzata, Stępniowska Paulina, Pustelnik Magdalena, Matlak Mariola, Mucha Marlena.

W czwartek 03.10.2013 w Skomielnej Białej odbędą się Gminne Zawody Sportowe w Piłce Nożnej Halowej Chłopców. Wyjazd jest o godz. 8.20. (zwalniamy się po lekcji nr. 1).

Skład: Kluska Łukasz, Spórna Mateusz, Wójcik Jakub, Kurek Jakub, Matlak Mateusz, Karpierz Paweł, Mucha Patryk, Blecharczyk Kacper, Leksander Krzysztof, Żernowski Piotr.