Powiatowe Zawody Sportowe W Biegach Przełajowych

• autor: atomeks3, 2013-09-25 16:51

24 września 2013 w Myślenicach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Z naszej szkoły podstawowej w zawodach wzięło udział dwudziestu czterech uczniów. Dziewczyny rywalizowały na dystansie 800 metrów w trzech kategoriach wiekowych: (klasa IV, V, VI). Chłopcy również rywalizowali w trzech grupach wiekowych, ale na troszeczkę dłuższym dystansie - 1000 metrów. W każdej z tych grup, sześciu najlepszych zawodników uzyskiwało awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim. Na bardzo trudnej trasie nasi młodzi sportowcy występowali ze zmiennym szczęściem. Wszystkim naszym zawodnikom należą się gratulacje i słowa pochwały za to, że ukończyli bieg i podjęli rywalizację. Z naszej ekipy, najlepszy wynik uzyskali: Patryk Mucha z klasy IV (m-ce I) Marlena Mucha z klasy V (m-ce IV), Szczepaniec Marysia z klasy  VI (m-ce IV). Pozostałe miejsca naszych zawodników opublikuje w późniejszym terminie.