FACEBOOK

Aktualności

Porażka Trampkarzy

• autor: atomeks3, 2013-09-23 18:27

W poniedziałek 23.09.2013 nasza drużyna trampkarzy rozegrała swój kolejny mecz rundy jesiennej w I Lidze Trampkarzy. Graliśmy na wyjeździe z drużyną Pcimianki Pcim. Wynik niestety nie był dla nas korzystny, przegraliśmy zdecydowanie 5:0. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy, była w miarę wyrównana, nasz zespół miał swoje okazje, których nie wykorzystał. Druga połowa to już zdecydowana przewaga Pcimianki, która zupełnie zdominowała to spotkanie i zasłużenie wygrała cały  mecz. Nam pozostaje trenować, wyciągnąć wnioski i głowa do góry chłopaki.

PCIMIANKA PCIM - TOPÓR TENCZYN  5:0