Mecz Trampkarzy z Gościbią Sułkowice.

• autor: atomeks3, 2013-08-29 18:10

Spotkanie I ligi Trampkarzy LKS Topór Tenczyn z Gościbią Sułkowice odbędzie się w piątek 30.08.2013 o godz 17.30 . Gramy na wyjeździe. Wyjazd  o godzinie 16.15.

Skład: Druzgała Wojtek, Kluska Łukasz, Matlak Bartek, Matlak Grzegorz, Mięsowski Kacper, Mucha Adrian, Druzgała Filip, Jamróz Jan, Kosowski Bartek, Pustelnik Kacper, Leksander Tomasz, Rapacz Rafał, Pieron Michał, Wójcik Jakub, Cholewa Paweł, Kubic Dominik, Kurek Jakub.

Z tych wyżej wymienionych osób, dokument ze zdjęciem mam od: Leksander T, Pustelnik K, Kosowski B, Mucha A, Pieron M, Rapacz R, Mięsowski K, Kluska Ł, Kurek J. - POZOSTALI, PROSZĘ NIE ZAPOMNIEĆ ZABRAĆ.

Z tych wyżej wymienionych osób, kartę zdrowia mam od: Leksander T, Cholewa P, Druzgała F, Matlak B, Matlak G, Mięsowski K, Wójcik J, Kluska Ł, Kurek J POZOSTALI, PROSZĘ NIE ZAPOMNIEĆ ZABRAĆ.