Wakacje

• autor: atomeks3, 2013-07-09 12:31

Przyszedł czas na wakacje. W tym czasie nie będzie żadnych treningów. Treningi Orlików oraz Trampkarzy wznowimy w drugiej połowie sierpnia. Grupa Żaczków wystartuje od września. Proszę od czasu do czasu obserwować stronę, tak by nie przegapić istotnych dla was informacji.

Od września w grupie Trampkarzy nie będzie już pięciu graczy: Rekucki Marcin, Łabuz Dominik, Szczepaniec Krzysztof, Spórna Artur, Burtan Mateusz - wszyscy przechodzą do Juniorów. Grupę trampkarzy uzupełnią chłopcy z rocznika 2002: Wójcik Jakub, Kurek Jakub, Wójcik Tomasz, Polaniak Krzysztof, Matlak Mateusz. Cała ta piątka będzie zgłoszona do rozgrywek I ligi Trampkarzy.

Z grupy Żaczków do Orlików przechodzi jeszcze Wójcik Kacper i wraz z Rapaczem Marcinem, Szymonem Strączek oraz Marcinem Stojeba będą zgłoszeni do rozgrywek Ligi Orlików. Wszystkie te cztery osoby proszone są o dostarczenie jednego zdjęcia legitymacyjnego na pierwszy trening, tak by można było jak najszybciej wyrobić kartę zawodnika.

Kolejne przesunięcia zawodników pomiędzy grupami, uzależnione są od tego, ilu we wrześniu będzie chętnych chłopców z rocznika 2006 do udziału w treningach Żaczków.

Miłych Wakacji - Do zobaczenia na pierwszych treningach.