TurboKozak 2013 - Wójcik Kuba, Mięsowski Kacper

• autor: atomeks3, 2013-06-13 20:09

W czwartek 13.06.2013 na treningach Orlików oraz Trampkarzy odbyły się nasze wewnętrzne zawody, które miały wyłonić najlepszego technika wśród trenujących zawodników. Zawody przeprowadzane zostały osobno w kategorii Orlików oraz Trampkarzy.

W kategorii Orlików wygrał Wójcik Jakub, który uzyskał 184 pkt. ze wszystkich konkurencji.

W kategorii Trampkarzy wygrał Mięsowski Kacper, który uzyskał 369 pkt. ze wszystkich konkurencji.

W Orlikach rywalizacja była bardzo zacięta, ponieważ drugi Kurek Jakub zdobył 174 pkt. O wygranej Jakuba Wojcika zadecydowało jego ostatnie dośrodkowanie do wyznaczonej strefy. W grupie Trampkarzy takiej rywalizacji już nie było, drugi Jamróz Jasiek zdobył 175 pkt. A Kacper zapewnił sobie wygraną już przed ostatnią konkurencją, znokautował wszystkich. Zwycięzcy w nagrodę otrzymają piłkę nożną na zakończenie roku szkolnego.

Gratulacje dla zwycięzców. Następne zawody za rok. Mam nadzieje, że w przyszłym roku wszyscy poprawią swoje osiągnięcia punktowe.