TurboKozak 2013 / Frekwencja

• autor: atomeks3, 2013-06-05 14:06

Zawody, które mają na celu wyłonienie największego "TurboKozaka" wśród Orlików oraz Trampkarzy odbędą się na treningach w czwartek 13.06.2013. Osobno w kategorii Orlików oraz Trampkarzy. Nagrody czekają. Zobaczyć można je  na zdjęciu obok. Przypominam, że opis konkurencji jest w dziale Ciekawostki/Turbokozak.

W tym dniu rozstrzygnąć trzeba będzie również rywalizacje za frekwencje na zajęciach. Jak na ten moment (chyba, że to się zmieni) trzeba będzie strzelać rzuty karne (seria po 5 rzutów karnych). W kategorii Orlików pomiędzy Jakubem Wójcikiem a Dawidem Wójcikiem. W kategorii Trampkarzy pomiędzy Kacprem Mięsowskim a Łukaszem Kluska. Te osoby w tym momencie maja identyczną najwyższą frekwencje.