Sukces Dziewcząt w Czwórboju.

• autor: atomeks3, 2013-05-21 14:43

21.05.3013 w Rabce-Zdroju odbyły się Rejonowe Zawody Sportowe w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt. Na tych zawodach prawo startu zagwarantowane miały szkoły, które zdobyły mistrzostwo lub v-ce mistrzostwo swojego powiatu. Nasz rejon zawsze składa się z czterech powiatów: suskiego, tatrzańskiego, nowotarskiego i myślenickiego. My jako mistrz powiatu myślenickiego, mogliśmy wystartować na tych zawodach. W tym dniu nasze dziewczęta bardzo dobrze się spisały, wywalczyły znakomite drugie miejsce i wywalczyły awans do zawodów wojewódzkich. Należy dodać jeszcze, że się poprawiły i zdobyły więcej punktów niż na zawodach powiatowych. (zaw. powiatowe - 1020pkt./ zaw. rejonowe 1120pkt.). Pierwsze miejsce zajęła szkoła podstawowa z Nowego Targu, trzecie szkoła podstawowa ze Szczawnicy. Zawody wojewódzkie odbędą się 28.05.2013 na stadionie lekkoatletycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Gratulacje dla drużyny.