FACEBOOK

Aktualności

II m-ce w Powiatowych Zaw. Sport. w Piłce Nożnej Dziewcząt

• autor: atomeks3, 2013-05-20 17:53

20.05.2013 w Myślenicach odbyły się Powiatowe Zawody Sportowe w Piłce Nożnej - turniej im. Marka Wielgusa. Po wcześniejszych eliminacjach, na tych zawodach prawo startu zwgwarantowały sobie nasze dziewczęta. Rozgrywki przeprowadzone były na stadionie Orła Myślenice. W pierwszym meczu nasze dziewczęta pokonały wyskoko zespół z Trzebuni 8:0. W drugim meczu, który był  meczem o pierwsze miejsce w całym turnieju, nasze zawodniczki zostały niestety pokonane przez zespół UKS Andrusy Lipnik 3:0.  Nasza ekipa walczyła dzielnie, w klasyfikacji końcowej uplasowała się na drugim miejscu zdobywając V-ce Mistrzostwo Powiatu Myślenickiego. Dziewczyny w nagrodę otzrymały puchar, dyplom, piłkę i słodycze. Gratulacje za dobrą postawę na boisku.