Turniej Wielgusa

• autor: atomeks3, 2013-05-06 21:04

W piatek 10.05.2013 w Tokarni, odbędą się eliminacje w Turnieju Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa. Jest to turniej przeznaczony dla uczniów z rocznika 2002 - 2003. Wyjazd jest o godzinie 9.20. Na lekcji nr 1 oraz 2 trzeba być.  Zabrać legitymacje, jak ktoś ma to korki lanki.

Skład chłopców na ten turniej: Wójcik Dawid, Leksander Krzysztof, Blecharczyk Kacper, Kurek Jakub, Matlak Mateusz, Wójcik Kuba, Zernowski Piotr, Karpierz Paweł, Mucha Patryk, Talaga Dawid, Druzgała Sebastian.

Skład dziewcząt na ten turniej: Stępniowska Paulina, Burtan Małgorzata, Druzgała Anna, Łabuz Wiktoria, Matlak Mariola, Mucha Marlena, Pustelnik Magdalena, Moskała Emilia, Milena Chlebda, Natalia Klimas, Pindel Wiktoria