I m-ce w Powiatowych Biegach Sztafetowych Chłopców

• autor: atomeks3, 2013-04-30 15:12

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Tenczynie - 30 kwietnia 2013 w Myślenicach na Zarabiu odbyły się Powiatowe Zawody Sportowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców. Sztafeta składała się z trzech uczniów z klasy IV, trzech z klasy V oraz trzech z klasy VI. Chłopcy startowali w wyznaczonej kolejności, przekazując sobie pałeczkę sztafetową. Nasza ekipa okazała się bezkonkurencyjna, wywalczyła pierwsze miejsce ze znaczną przewagą nad rywalami. Chłopcy uzyskali awans do zawodów na szczeblu wojewódzkim, gdzie razem z Dziewczętami będą startować. Gratulacje.

Skład Chłopców: Wójcik Jakub, Matlak Mateusz, Leksander Krzysztof, Druzgała Sebastian, Kluska Łukasz, Spórna Mateusz, Druzgała Marcin, Burtan Krzysztof, Pustelnik Kacper, Koswoski Bartłomiej, Mięsowski Kacper, Mucha Adrian.