III m-ce w Powiatowym Turnieju BRD

• autor: atomeks3, 2013-04-18 19:23

18 kwietnia 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Myślenicach odbył się Powiatowy Turniej z Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Na zawodach pojawiło się siedem najlepszych drużyn z terenu powiatu myślenickiego, zakwalifikowanych do tego turnieju po eliminacjach gminnych. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną i doskonałym opanowaniem roweru, startując w czterech konkurencjach: test, rowerowy tor przeszkód, jazda po miasteczku ruchu drogowego oraz praktyczne udzielanie pierwszej pomocy. W klasyfikacji końcowej znaleźliśmy się na podium zajmując dobre trzecie miejsce, uzyskując tyle samo punktów co zespół który zajął drugie miejsce (o kolejnoścu w tym wypadku zadecydował wynik testu, który mielismy niestety gorszy). Nasz zespół dostał pamiątkowy dyplom, puchar. Kazdy z chłopców dodatkowo otrzymał czapeczkę z daszkiem oraz zestaw paletek do badmintona. Należy jeszcze dodać że jeden z naszych zawodników, Rafał Rapacz dostał nagrode za zajęcie drugiego miejsca w klasyfikacji indywidualnej - nagrodą była piłka nożna. Gratulacje dla zespołu.

Klasyfikacja końcowa: 1. Wiśniowa, 2. Trzemeśnia, 3. Tenczyn, 4. Krzywaczka, 5. Skomielna Czarna, 6. Raciechowice, 7. Dobczyce

Nasz skład:  Rafał Rapacz, Pustelnik Kacper, Pieron Michał, Wójcik Jakub.