Mecz z LKS Rudnik

• autor: atomeks3, 2013-04-12 16:23

Spotkanie Trampkarzy LKS Topór Tenczyn z zespołem LKS Rudnik, odbędzie się w środę 17.04.2013 o godz 17.30 .  Wyjazd z boiska o godzinie 16.15.

Skład: Jamróz Jan, Druzgała Wojtek, Kluska Łukasz, Łabuz Dominik, Matlak Bartek, Matlak Grzegorz, Mięsowski Kacper, Pustelnik Kacper (karta), Rekucki Marcin (karta), Spórna Artur (karta),Szczepaniec Krzysztof, Spórna Mateusz, Leksander Tomasz, Pieron Michał, Mucha Adrian, Druzgała Filip

To jest szesnastka meczowa na ten wyjazd. Kibiców nie zabieramy. Jeżeli ktoś nie będzie mógł pojechać, ma obowiązek mnie powiadomić.  Następny mecz jest już w piątek 19.04.2013 z zespołem z Sułkowic i przed tym meczem również podam skład, kto będzie w nim grał. Jest was wielu i rotacja w składzie jest wskazana. Tylko dobrą postawa na treningach i meczach możecie sobie zagwarantować miejsce w składzie.