Wygrana w turnieju BRD

• autor: atomeks3, 2013-04-11 12:55

11 kwietnia 2013 w Szkole Podstawowej w Tenczynie, odbył się Gminny Turniej Wiedzy z Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.  Tego dnia na zawodach pojawiły się wszystkie szkoły podstawowe z terenu naszej gminy. W ramach zawodów uczestnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną oraz doskonałym opanowaniem roweru, startując w dwóch konkurencjach: test - konkurencja polegająca na rozwiązaniu testu wiedzy z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, rowerowy tor przeszkód - konkurencja polegająca na bezbłędnym przejechaniu toru przeszkód rowerowych (pozwala stwierdzić jakie dana osoba ma  umiejętności jazdy na rowerze w trudnych warunkach). Od punktów z testu odejmuje się punkty karne z rowerowego toru przeszkód. Nasza drużyna spisała się bardzo dobrze i zajęła pierwsze miejsce, znacznie wyprzedzając pozostałe zespoły. Gratulacje dla drużyny..

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Tenczyn               104 pkt.

2. Krzeczów             42 pkt.

3.Lubień                  33 pkt.

4.Skomielna Biała     21pkt.

Nasz skład: Pustelnik Kacper, Rapacz Rafał, Pieron Michał, Wójcik Jakub.