LIST DO DARCZYŃCÓW

Szanowni Państwo

Uczniowski Klub Sportowy „UKS TOPÓR TENCZYN” jest lokalnym klubem sportowym, który rozpoczął swoją działalność w lipcu 2014 roku w Tenczynie.

Prowadzimy zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży, których celem jest rozwój i zwiększenie sprawności fizycznej dzieci z terenu naszej gminy.  Aktualnie w  naszym klubie trenuje około 75 młodych sportowców, mieszkańców Krzeczowa, Tenczyna, Lubnia. Wszystkie dzieci w wieku od 6 do 14 lat regularnie biorą udział w turniejach oraz zawodach sportowych, a osiągane sukcesy stają się najlepszą wizytówką naszej gminnej społeczności. Prowadzona przez nas działalność z zakresu szerzenia kultury fizycznej i sportu  generuje wiele kosztów. Aby nasz klub mógł nadal prowadzić zajęcia i utrzymać je na najwyższym poziomie  potrzebne są nam dodatkowe środki finansowe.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o dobrowolne przekazanie środków pieniężnych na dalszą działalność naszego klubu w postaci darowizny. Konstrukcja przepisów podatkowych umożliwia przedsiębiorcom wspieranie działalności „UKS TOPÓR TENCZYN” i odliczanie sobie darowizny od podstawy opodatkowania firmy.

Darowiznę można przekazać na poniższy adres i rachunek bankowy:

Uczniowski Klub Sportowy „UKS TOPÓR TENCZYN”

Tenczyn 171, 32-433 Lubień

Bank Spółdzielczy w Mszanie Dolnej

Nr konta: UKS TOPÓR TENCZYN

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe pożytku publicznego –

wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu.

Dzięki Państwa dobroczynności wiele dzieci będzie miało możliwość rozwoju talentu, pasji oraz działań w obszarze kultury fizycznej.

Pawłowski Tomasz