UKS Topór Tenczyn - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Sport Szkołą Życia.

 

------RESPECT------

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 196, wczoraj: 268
ogółem: 556 770

statystyki szczegółowe

FACEBOOK

 

 

 

 

UKS TOPÓR TENCZYN

                                     "UKS TOPÓR TENCZYN"

         Szkółka Piłkarska "UKS TOPÓR TENCZYN" została założona 07 lipca 2014 (wcześniej działała jako szkółka LKS Topór Tenczyn). Szkółka piłkarska UKS TOPÓR TENCZYN ściśle współracuje z klubem LKS TOPÓR TENCZYN, korzysta z tego samego boiska sportowego i budynku klubowego. Zawodnicy trenujący w szkółce zaczynają w wieku 6 lat a kończą w wieku lat 14 (Trampkarze), po czym automatycznie przechodzą w szeregi klubu LKS Topór Tenczyn gdzie grają w kategorii Juniora. Aktualnie na treningi do naszej szkółki piłki nożnej uczęszcza około 70 piłkarzy. Dla młodych zawodników z Tenczyna i okolic (Lubnia, Krzeczowa i pozostałych miejscowości) zorganizowane są treningi piłki nożnej w pięciu kategoriach wiekowych.

Grupa Trampkarzy  - w tej grupie znajdują się chłopcy z rocznika 2000, 2001. Zawodnicy trenują dwa razy w tygodniu na boisku trawiastym. Dodatkowo drużyna Trampkarzy rywalizuje z zespołami z innych miejscowości w ramach rozgrywek zorganizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Myślenice. Aktualnie jest to Pierwsza Liga Trampkarzy. Mecze rozgrywane są na boiskach trawiastych, chłopcy grają 11 na 11 po 35 min. W czasie przerwy zimowej treningi odbywają się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Tenczynie oraz hali sportowej Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lubniu.

Grupa Młodzików  - w tej grupie znajdują się chłopcy z rocznika 2002,2003. Zawodnicy trenują dwa razy w tygodniu na boisku trawiastym. Dodatkowo drużyna Młodzików rywalizuje z zespołami z innych miejscowości w ramach rozgrywek zorganizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Myślenice.  Mecze rozgrywane są na boiskach trawiastych, chłopcy grają 9 na 9 po 30 min. Jeżeli chodzi o treningi to chłopcy z rocznika 2002 trenują z Trampkarzami a chłopcy z rocznika 2003 trenują z Orlikami. W czasie przerwy zimowej treningi odbywają się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Tenczynie.

Grupa Orlików -  w tej grupie znajdują się chłopcy z rocznika 2004,2005. Zawodnicy trenują dwa razy w tygodniu na boisku trawiastym. Dodatkowo drużyna Orlików rywalizuje z zespołami z innych miejscowości w ramach rozgrywek zorganizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej - Podokręg Myślenice. Mecze rozgrywane są na boiskach ze sztuczną nawierzchnią tzw. Orlikach, chłopcy grają 7 na 7 po 30 min. W czasie przerwy zimowej treningi odbywają się na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Tenczynie.

Grupa Żaczków - w tej grupie znajdują się chłopcy z rocznika 2006 i 2007. Aktualnie zawodnicy trenują dwa razy w tygodniu. Treningi na wiosnę i jesień odbywają się na boisku trawiastym, w czasie zimy na sali gimnastycznej. Grupa ta bierze udział w rozgrywkach ligowych Żaków organizowanych przez Podokręg Myslenice. 

Skrzaty -6 lat. Chłopcy nie biorą udziału w rozgrywkach ligowych. Uczą się techniki, tak by bez żadnych problemów radzić sobie w wypadku przejścia do grupy starszej. Na zajęciach w tej grupie jest więcej gier i zabaw.                                                                   

 

PRZYJACIELE KLUBU

 

 

 

 

 

 

Reklama

Sport.pl